(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Знайомимося з різноманітністю IT обладнання офісів, конференц-залів та навчальних аудиторій.

08 Січ 2017
за Администратор Главный
Прентацыйне обладнання

Що таке презентаційне обладнання?

Презентаційне устаткування в першу чергу це інструмент, який допомагає нам точніше виразити і донести до слухача свої ідеї, думки, а також призначений спростити процес підготовки і проведення семінарів, конференцій, лекцій або ж приватних зустрічей.

Численні дослідження показали, що інформація набагато краще засвоюється якщо ми відобразимо її у вигляді динамічних картинок і макетів особливо при супроводі звуку і з використанням так званих інтерактивних систем, які дозволяють не лише брати участь в процесі спілкування, але і отримати зворотний зв'язок від аудиторії і закріпити отримані знання.

До презентаційного устаткування відносять таке обладнання як: проектори, проекційні екрани, різного роду дисплеї, системи конференц-зв'язку, відеокамери, устаткування для озвучування приміщення, інтерактивні системи, комутаційне устаткування, а також меблі, всілякі аксесуари, стойки, кріплення і інше.

Мультимедійні проектори - це різновид систем відображення інформації, які здатні виводити зображення за допомогою джерела світла і оптики на спеціальну поверхню або проекційний екран. На сьогодні існує безліч різних типів проекторів, які відрізняються технологією формування зображення, типом джерела світла, потужністю світлового потоку, оптикою, дозволом і рядом інших параметрів, які дозволяють нам розділити їх на сфери застосування - проектори для ведення бізнесу, проектори для учбових закладів або ж для домашнього використання.

До інтерактивних систем відносять так звані інтерактивні дошки і сенсорні дисплеї, що мають спеціальні датчики, які здатні реагувати на торкання з поверхнею екрану, а також устаткування для проведення електронного опитування і тестування, що дозволяють отримувати зворотний зв'язок від аудиторії, обробляти і аналізувати отримані дані.

Системи конференц-зв'язку - це комплекс аудіо і відео устаткування, включаючи мікрофони, динаміки, камери наведення і комутацію, які призначені для проведення дискусії її учасників як в одному приміщенні так і знаходячись віддалено один від одного через Інтернет доступ.

Окрім цього, перераховане устаткування можна використати в комплексі один з одним або ж з додатковим програмним забезпеченням, що дозволить значно розширити їх можливості і сфери застосування, а також отримати нові рішення, наприклад, інтерактивний проектор або лазерний тир.

Застосовуючи спеціалізоване обладнання у своїх презентаціях, заняттях і демонстраціях можна істотно збільшити свої шанси того щоб бути почутими і вже точно запам'ятатися слухачеві як професіонал своєї справи, що поза сумнівом позитивно відобразитися на Вашій репутації і допоможе досягти намічених цілей і великого успіху.

Окрім публічних виступів ця техніка поза сумнівом згодиться і в приватному використанні, наприклад, при перегляді якісних фільмів на великому екрані не виходячи з будинку, або ж поспілкуватися з рідними, використовуючи віртуальну кімнату системи видеоконференц-зв’язку з високим розділенням.

Інтернет магазин Proekciya.com.ua пропонує досить широкий асортимент проекційного, інтерактивного і конференц-обладнання, а також готовий допомогти Вам в підборі необхідної техніки з урахуванням усіх вимог і параметрів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення