(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Бездротові системи презентацій

Обладнання для бездротової передачі презентацій

Бездротові системи передачі презентаційСистеми бездротової передачі презентацій це простий та зручний спосіб для комутації декількох джерел сигналу і відображення вмісту робочого столу персонального комп'ютера або мобільного пристрою на великому екрані за допомогою проектора або на мультимедійному екрані. Подібні пристрої максимально прості у використанні і не вимагають спеціальних навичок в установці та налаштування.

Бездротові системи презентацій часто включають в себе тільки центральний блок керування, здатний приймати, комутувати сигнали від декількох джерел і транслювати їх на систему відображення інформації через локальну мережу або ж безпосередньо від джерела за допомогою спеціального програмного забезпечення. Деякі системи можуть мати в комплекті бездротовий передавач сигналу, який підключається до USB інтерфейсу джерела та дозволяє суттєво спростити процес підготовки і проведення презентацій.

Системи бездротової передачі презентацій є потужним інструментом та інноваційним рішенням для оріганізаціі групової роботи при проведенні конференцій, нарад та переговорів.