(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Нещодавно проглянуті Нещодавно проглянуті

Бездротові системи презентацій

Обладнання для бездротової передачі презентацій

Бездротові системи передачі презентаційСистеми бездротової передачі презентацій це простий та зручний спосіб для комутації декількох джерел сигналу і відображення вмісту робочого столу персонального комп'ютера або мобільного пристрою на великому екрані за допомогою проектора або на мультимедійному екрані. Подібні пристрої максимально прості у використанні і не вимагають спеціальних навичок в установці та налаштування.

Бездротові системи презентацій часто включають в себе тільки центральний блок керування, здатний приймати, комутувати сигнали від декількох джерел і транслювати їх на систему відображення інформації через локальну мережу або ж безпосередньо від джерела за допомогою спеціального програмного забезпечення. Деякі системи можуть мати в комплекті бездротовий передавач сигналу, який підключається до USB інтерфейсу джерела та дозволяє суттєво спростити процес підготовки і проведення презентацій.

Системи бездротової передачі презентацій є потужним інструментом та інноваційним рішенням для оріганізаціі групової роботи при проведенні конференцій, нарад та переговорів.