sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Бездротова система презентацій Barco ClickShare CSC-1

Бездротова система презентацій Barco ClickShare CSC-1

CSC-1
 
168 314 грн
+

Системи бездротового презентації Barco

Один з напрямків діяльності широковідомої бельгійської компанії Barco - виробництво бездротових систем для проведення презентацій. Асортимент систем Barco ClickShare дозволяє вибрати систему бездротової презентації для різних типів конференц-залів і переговорних.

Основна відмінність між моделями комутаційного обладнання Barco - це кількість одночасних підключень і роздільна здатність, які підтримує центральний блок управління.

Бездротова система конференції Barco CSC-1 призначена для конференц-залів великих розмірів. Центральний блок керування системи Barco CSС-1 підтримує вивід вмісту на екран 4-х користувачів і до 64-х в режимі очікування. До системи Barco ClickShare можна підключати не тільки ноутбуки та ПК, а й планшети і смартфони. Barco CSС-1 підтримує роздільну здатність 3840х2160 та режим "подвійного екрану". У комплект системи входить центральний блок управління і 4 пристрої Button. Автономна система ClickShare СSС-1 має стандартні функції безпеки (шифрування, управління входом в систему).

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі бездротової системи презентацій, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити бездротову систему презентацій в Києві і замовити доставку в будь-яке місто України.
Производитель:
Barco
Діапазон дії:
30 м
Роздільна здатність:
3840x2160
Кількість джерел, які відображаються:
4
Кількість одночасних підключень:
64
Вага:
2600 г

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція