sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Проектори у сфері освіти, бізнесу та домашнього кіно

10 Січ 2018
за Администратор Главный
Проекторы

Де і як використовують мультимедійні проектори?

Сфери застосувань сучасних проекторів досить різноманітні, починаючи від мініатюрних піко-проекторів для перегляду відео-роликів і виїзних презентацій, закінчуючи найбільшими заходами і шоу з використанням зшивання зображень і проекцією на будівлі за допомогою проекторів на основі найпотужніших джерел світла.
 
Найчастіше проектори знаходять своє застосування в навчальних аудиторіях, Проектор для аудиторіїкласах, офісах, переговорних кімнатах, конференц-залах, кафе, торговельних центрах, а також у приватному використанні при перегляді домашнього кіно, де важливе співвідношення ціни, якості та розміри проекційного зображення.

Проектори для шкіл і ВНЗ в основному мають невисоку вартість у зв'язку з базовими технічними параметрами. Прикладом, потужність джерела світла становить всього 3000-4000 Lm, що пов'язано з відносно невеликими розмірами приміщень, які не дозволяють встановити проекційний екран або інтерактивну дошку діагоналлю понад 100 ", а роздільна здатність таких проекторів становить найчастіше 1024х768 або 1280х800, в залежності від співвідношення сторін екрану. У подібних приміщеннях застосовні стаціонарні проектори як зі стандартною оптикою так і з короткофокусною, що залежить від вимог до місця установки проектора і самих побажань користувача.
Піко-проекторЯкщо ж сфера Вашої діяльності пов'язана з проведенням виїзних заходів та презентацій, то в такому випадку найзручніше використовувати проектори не великих компактних розмірів і які не бояться зайвих струсів при переміщенні. У цьому випадку ефективно використовувати так звані гібридні проектори, які мають в якості джерела світла не лампу, а світлодіоди і лазери, сумарною потужністю не більше 3000 Lm. Саме безлампова технологія дозволяє зробити конструкцію проектора компактною і використовувати його в повсякденних і частих презентаціях без необхідності заміни джерела світла.
Проектор для великих приміщеньУ разі необхідності відобразити інформацію на великому екрані конференц-залу або офісу сучасної компанії на допомогу приходять професійні інсталяційні проектори, які використовують різні технології формування зображення, мають широкий набір інтерфейсів для дротової і бездротової передачі сигналу, забезпечені з'йомним об'єктивом і здатні працювати цілодобово в екстремальних умовах. Професійні проектори дають нам можливість максимально точно підібрати модель, яка буде відповідати всім вимогам з урахуванням специфічних параметрів як всередині приміщення так і на вулиці.
 
Проектор для рекламиДуже ефективно використовувати проектори як відображення реклами в торговому центрі, на вітрині магазину або для залучення уваги відвідувачів в розважальних центрах і кафе. У такому випадку рекомендується використовувати проектор на основі безлампової технології, які здатні працювати цілодобово без необхідності в заміні витратних матеріалів, таких як: лампи або фільтри. Потужність джерела світла і роздільна здатність матриці проектора повинна відповідати сторонньої освітленості і розмірами картинки.
Проектор для домашнього кіноКрім використання проекторів в бізнесі і корпоративному сегменті, їх досить успішно почали впроваджувати і в приватному призначенні, в першу чергу, в домашніх кінотеатрах для перегляду телепередач або фільмів високої роздільної. Такі проектори є безшумними, мають невисокі показники потужності джерела світла, що додає контрастності і чіткості зображення, а роздільна здатність сучасних проекторів повинна бути не менше ніж 1920х1080.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення