sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Знайомимося з різноманітністю IT обладнання офісів, конференц-залів та навчальних аудиторій.

08 Січ 2017
за Администратор Главный
Прентацыйне обладнання

Що таке презентаційне обладнання?

Презентаційне устаткування в першу чергу це інструмент, який допомагає нам точніше виразити і донести до слухача свої ідеї, думки, а також призначений спростити процес підготовки і проведення семінарів, конференцій, лекцій або ж приватних зустрічей.

Численні дослідження показали, що інформація набагато краще засвоюється якщо ми відобразимо її у вигляді динамічних картинок і макетів особливо при супроводі звуку і з використанням так званих інтерактивних систем, які дозволяють не лише брати участь в процесі спілкування, але і отримати зворотний зв'язок від аудиторії і закріпити отримані знання.

До презентаційного устаткування відносять таке обладнання як: проектори, проекційні екрани, різного роду дисплеї, системи конференц-зв'язку, відеокамери, устаткування для озвучування приміщення, інтерактивні системи, комутаційне устаткування, а також меблі, всілякі аксесуари, стойки, кріплення і інше.

ПроекториМультимедійні проектори - це різновид систем відображення інформації, які здатні виводити зображення на спеціальну поверхню або проекційний екран за допомогою джерела світла, спеціальної матриці, яка формує зображення та оптики. На сьогодні існує безліч різних типів проекторів, які відрізняються технологією формування зображення, типом джерела світла, потужністю світлового потоку, оптикою, дозволом і рядом інших параметрів, які дозволяють нам розділити їх на сфери застосування - проектори для ведення бізнесу, проектори для учбових закладів або ж для домашнього використання.Інтерактивні системи

До інтерактивних систем відносять так звані інтерактивні дошки і сенсорні дисплеї, що мають спеціальні сенсори, які здатні реагувати на торкання з поверхнею екрану, а також устаткування для проведення електронного голосування і тестування, що дозволяють отримувати зворотний зв'язок від аудиторії, обробляти і аналізувати отримані дані.

Системи конференц-зв'язкуСистеми конференц-зв'язку - це комплекс аудіо і відео устаткування, включаючи мікрофони, динаміки, камери наведення і комутацію, які призначені для проведення дискусії її учасників як в одному приміщенні так і знаходячись віддалено один від одного через Інтернет доступ.

Окрім цього, перераховане устаткування можна використати в комплексі один з одним або ж з додатковим програмним забезпеченням, що дозволить значно розширити їх можливості і сфери застосування, а також отримати нові рішення, наприклад, інтерактивний проектор або лазерний тир.

Застосовуючи спеціалізоване обладнання у своїх презентаціях, заняттях і демонстраціях можна істотно збільшити свої шанси того щоб бути почутими і вже точно запам'ятатися слухачеві як професіонал своєї справи, що поза сумнівом позитивно відобразитися на Вашій репутації і допоможе досягти намічених цілей і великого успіху.

Окрім публічних виступів проекційна техніка поза сумнівом згодиться і в приватному використанні, наприклад, при перегляді якісних фільмів на великому екрані не виходячи з будинку, або ж поспілкуватися з рідними, використовуючи віртуальну кімнату системи видеоконференц-зв’язку з високою родільною здатністю.

Інтернет магазин Proekciya.com.ua пропонує досить широкий асортимент проекційного, інтерактивного і конференц-обладнання, а також готовий допомогти Вам в підборі необхідної техніки з урахуванням усіх вимог і параметрів.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення