(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Фільтри товарів Фільтри товарів

Електронне голосування

Зберегти 20%
1 140 грн 912 грн
Зберегти 32%
2 308 грн 1 567 грн

Система електронного голосування

Електронне голосування - це інструмент проведення інтерактивних опитувань, тестувань і підрахунку голосів. Завдяки системі електронного опитування можна повністю перетворити будь-який освітній семінар, лекцію, презентацію або тренінг, зробивши їх яскравими, ефективними та такими, що запам'ятовуються. Крім цього система електронного опитування користується великим попитом для автоматизації проведення голосування та сесій обласних і районних рад.
Система інтерактивного голосування має кілька складових - це пульт учасника, приймач сигналів і спеціальне програмне забезпечення, завдяки якому можна зібрати отриману від пультів інформацію, проаналізувати її і відобразити на великому екрані за допомогою мультимедійного проектору або на інтерактивному дисплеї. В якості передавача сигналу може служити спеціальний пульт або ж будь-який мобільний пристрій, який має бездротове підключення до Інтернет.

Електронна система голосування дозволяє істотно скоротити час на підготовку відповідного освітнього заходу, а також спростити процес збору та аналізу результатів опитування.