(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
пульт докладчика Turning Technologies PCRF-01

Пульт доповідача Turning Technologies PCRF-01

PCRF-01
 
1985 грн
+

Пульти електронного голосування Turning Technologies

До основних складових елементів системи електронного голосування відносять:

  • пульт доповідача;
  • пульт голосування (учасника опитування);
  • ресівер (приймач сигналу);

Мобільний пульт доповідача використовується для проведення опитувань і презентацій. Цей пульт має ширший функціонал, у відмінності від пульта голосування. Окрім стандартних функцій "почати і закінчити опитування", за допомогою такого пульта доповідач може згортати усі відчинені вікна, перегортати слайди вперед і повертатися до попередніх слайдів.

Пульт Turning Technologies PCRF-01 відноситься до пультів доповідача (PresenterCard). Пульти цієї серії мають діапазон дії 60 метрів і можуть одночасно працювати з 82 сеансами. Пультом зручно користуватися і тримати в руках, оскільки він компактний і легкий, а також має не великий дисплей. Живлення пульта відбувається за допомогою двох літієвих батарей на три вольти. Середній термін служби батареї складає не менше 12 місяців. За допомогою світлового індикатора можна визначити є відгук чи сигнал не прийнятий.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви утруднюєтеся з вибором радіочастотного пульта для голосування, звертайтеся до наших фахівців, і вони з радістю дадуть Вам професійну консультацію. Звернувшись в магазин Proekciya.com.ua, Ви можете купити пульт з доставкою у будь-яке місто України.

Виробник:
Turning Technologies
Тип елементу:
Пульт
Сфера застосування:
  • Для конференцій
  • Для учбових закладів
Діапазон дії:
60 м
Наявність дисплея:
  • Так
Розміри (ШхВхГ):
53.3х83.3х7.6 мм
Вага:
28.4 г

Не знайдено дописів

Написати відгук