(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Інтерактивні дисплеї

Інтерактивний мультимедійний дисплей

Інтерактивний дисплейІнтерактивний дисплей - це комплексне рішення "все-в-одному", яке включає в себе LCD дисплей з сенсорними датчиками, що реагують на дотик, і вбудованим потужним персональним комп'ютером на базі різних операційних систем, включаючи Windows і Android.
Одним з головних переваг такого рішення полягає в тому, що воно дозволяє повністю замінити мультимедійний комплекс на базі мультимедійного проектора, інтерактивної дошки, комп'ютера, необхідних кріплень та кабелів, що істотно спрощує установку девайса і його обслуговування при експлуатації.
Інтерактивний мультимедійний дисплей дозволяє проводити презентації, семінари чи лекції на високому рівні, використовуючи свої інтерактивні властивості, ресурси вбудованого комп'ютера з можливістю бездротового підключення, а також за допомогою спеціального програмного забезпечення.
Розміри таких інтерактивних дисплеїв можуть досягати 100", а роздільна здатність екрану до 4К, що дозволяє розміщувати їх навіть в великих конференц-залах або світлих аудиторіях, оскільки вони мають високий рівень контрасту.
На сьогоднішній день вартість мультимедійних дисплеїв постійно знижується за рахунок величезної популярності і стрімкої конкуренції виробників.