(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Зберегти 11%
Інтерактивна дошка Turning Technologies DualBoard

Інтерактивна дошка Turning Technologies DualBoard 79

854616
Рекомендована ціна: 19 949 грн  
17 669 грн
Ви заощаджуєте: 2 280 грн (11%)
+

Інтерактивні дошки TurningTechnologies

ТМ TurningTechnologies виробляє інтерактивні дошки різних розмірів і можуть працювати з будь-яким типом проекторів, тому можна легко підібрати такий мультимедійний комплекс, який буде відповідати Вашим потребам і цілям. Деякі моделі TurningTechnologies мають з правого боку 15 гарячих клавіш, які дозволяють швидко отримати доступ до різних функцій.
Відмінною особливістю інтерактивних дощок TurningTechnologies вважається вандалостійка і антивідблискова поверхня, що досягається наявністю спеціального покриття по всій площині інтерактивної дошки, а інтерактивні датчики здатні розрізнити до 10 одночасних дотиків з підтримкою режиму Multi-Touch. Крім цього сенсори мають високу роздільну здатність, що позитивно позначається на чутливості і точності позиціювання курсору.
Всі інтерактивні дошки TurningTechnologies мають в комплекті спеціальні маркери, настінне кріплення і потужне програмне забезпечення з підтримкою різних мов, включно з українською.
Інтерактивна дошка DualBoard 79 має активну діагональ 79" і електромагнітни датчики, здатні розпізнати до 2 одночасних дотиків. Поверхня дошки виготовлена ​​з пластику на сталевий основі. Дошка DualBoard 79 має аспектне співвідношення сторін 4:3, а мінімальний розмір інтерактивного об'єкта більш 3 мм. В комплекті з дошкою надаються: програмне забезпечення WorkSpace українською мовою, 2 електромагнітних маркера з зарядним пристрієм, кабель USB довжиною 5 метрів і настінне кріплення.
Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі інтерактивної дошки, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити інтерактивну дошку TurningTechnologies у Вінниці і замовити доставку в будь-яке місто України.
Виробник:
Turning Technologies
Технологія:
Электромагнитная
Аспектне співвідношення:
4:3
Активна поверхня:
170х117 см
Розміри (ШхВхГ):
1735х1340х65 мм
Вага дошки:
22.7 кг

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція