(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Зберегти 8%
Інтерактивна дошка Turning Technologies TouchBoard

Інтерактивна дошка Turning Technologies TouchBoard 88

TTTB-1088
Рекомендована ціна: 34 198 грн  
31 348 грн
Ви заощаджуєте: 2 850 грн (8%)
+

Інтерактивні дошки TurningTechnologies

ТМ TurningTechnologies виробляє інтерактивні дошки різних розмірів і можуть працювати з будь-яким типом проекторів, тому можна легко підібрати такий мультимедійний комплекс, який буде відповідати Вашим потребам і цілям. Деякі моделі TurningTechnologies мають з правого боку 15 гарячих клавіш, які дозволяють швидко отримати доступ до різних функцій.
Відмінною особливістю інтерактивних дощок TurningTechnologies вважається вандалостійка і антивідблискова поверхня, що досягається наявністю спеціального покриття по всій площині інтерактивної дошки, а інтерактивні датчики здатні розрізнити до 10 одночасних дотиків з підтримкою режиму Multi-Touch. Крім цього сенсори мають високу роздільну здатність, що позитивно позначається на чутливості і точності позиціювання курсору.
Всі інтерактивні дошки TurningTechnologies мають в комплекті спеціальні маркери, настінне кріплення і потужне програмне забезпечення з підтримкою різних мов, включно з українською.
Інтерактивна дошка TouchBoard 88 має активну діагональ 88" і інфрачервоні датчики, здатні розпізнати до 10 одночасних дотиків. Поверхня дошки виготовлена ​​з пластику на сталевий основі. Дошка TouchBoard 88 має аспектне співвідношення сторін 4:3, а мінімальний розмір інтерактивного об'єкта більш 3 мм. В комплекті з дошкою надаються: програмне забезпечення WorkSpace українською мовою, 4 магнітних маркера з зарядним пристрієм, кабель USB довжиною 5 метрів і настінне кріплення.
Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі інтерактивної дошки, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити інтерактивну дошку TurningTechnologies у Вінниці і замовити доставку в будь-яке місто України.
Виробник:
Turning Technologies
Технологія:
Інфрачервона
Аспектне співвідношення:
16:10
Активна поверхня:
190x113 см
Розміри (ШхВхГ):
2064x1324x60 мм
Вага дошки:
27.8 кг

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція