sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Інтерактивна дошка Yesvision RBS82

Інтерактивна дошка Yesvision RBS82

RBS82
 
19 006 грн
+

Електронні дошки Yesvision

Спеціалізованим напрямком діяльності компанії Yesvision є виробництво інтерактивного устаткування. В асортимент продукції входять інтерактивні дошки, мультимедійні дисплеї, документ-камери та інше. Вся продукція Yesvisison сертифікована і відповідає рекомендаціям Міністерства Освіти і Науки України.

Інтерактивні дошки Yesvision мають повністю металевий корпус з алюмінієвої рамою розмірами до 100". Така конструкція дозволяє захистити обладнання від механічних пошкоджень, а також впливу вологи і пилу. При цьому мультимедійні дошки цього виробника мають спеціальну антиблікову поверхню з підтримкою десяти і більше торкань, функцію режиму Multi-Touch, а також дає можливість використовувати звичайні маркери на водній основі. Все це дозволяє чітко бачити написане на дошці з будь-якого ракурсу і працювати з дошкою одночасно декільком користувачам.

Інтерактивна дошка Yesvision RBS82 має проекційну діагональ трохи більше 78" зі співвідношенням сторін 4:3 та інфрачервоні сенсорні датчики. У комплекті з дошкою надаються: програмне забезпечення українською мовою, маркер, стилус, кабель USB довжиною 5 метрів і настінне кріплення.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі інтерактивної дошки, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити інтерактивну дошку в Києві і замовити доставку в будь-яке місто України.
Технологія:
Інфрачервона
Аспектне співвідношення:
4:3
Активна поверхня:
165x116 см
Розміри (ШхВхГ):
1717x1224x50 мм
Вага дошки:
13 кг

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція