sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Стаціонарна інтерактивна підлога SIP-2

Стаціонарна інтерактивна підлога SIP-2

SIP-2
 
121 776 грн
+

Стаціонарна інтерактивна підлога

Мультимедійна підлога - це інтерактивна система, яка реагує на рухи людини. Стаціонарна інтерактивна підлога призначена для проведення занять в навчальних, медичних та розважальних закладах та розрахована на експлуатацію в одному приміщенні.

Принцип роботи інтерактивної підлоги: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою мультимедійного проектора на поверхню підлоги. Інфрачервона камера зчитує з підлоги дотик людини і передає сигнал назад на комп'ютер, тим самим перетворюючи звичайну підлогу в сенсорну підлогу.

Стаціонарна інтерактивна підлога SIP-2 в стандартній комплектації має NetTop з чотирьохядерним процесором Intel Celeron (1.5-2.3 ГГц) і ліцензійним Windows. Також у комплектацію мультимедійної підлоги SIP-2 входить мультимедійний проектор з гібридним джерелом світла LED-Laser (за замовчуванням Casio XJ-V2), інфрачервона камера, кріплення на стелю або стіну і кабелі для підключення обладнання. Додатково до цього інтерактивного рішення додається програмне забезпечення (не менше 40 занять) українською мовою.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені з вибором стаціонарної мультимедійної підлоги, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити інтерактивну підлогу в Києві або замовити доставку мультимедійної системи в будь-яке місто України.

Інтерактивна система:
Інтерактивна підлога
Кількість вправ:
40
Яскравість проектора:
від 3000 ANSI люмен
ПК в комплекті:
NetTop Intel Celeron

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція