(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Лазерний тир "Захисник Вітчизни"

Лазерний тир "Захисник Вітчизни" Pro

ZOPRO
 
86988 грн
+

Інтерактивний лазерний тир «Захисник Вітчизни» Pro

Інтреактівний лазерний тир "Захисник Вітчизни" Pro призначений для професійної підготовки та тренування ВСУ, охоронних організацій і спецпідрозділів, має розширену конфігурацію і збільшену кількість стрілкових вправ. Така конфігурація тиру використовується в першу чергу для тренування навичок стрілянини, підвищення рівня кваліфікації військових кадрів і повністю відповідають вимогам курсу стрільби зі стрілецької зброї.

У комплект стрілецької тренажера для ЗСУ, охоронних організацій і спецпідрозділів входять такі елементи:
1. Програмне забезпечення "Захисник Вітчизни", яке складається з 4 базових і 3 тренувальних вправ з різними типами мішеней. При виборі вправи для стрільби Ви можете налаштувати відстань до мішеней, обрати стрільбу з перенесенням вогню, стрільбу з заміною магазину, а також кількість учасників, що одночасно стріляють. ПЗ дозволяє імпортувати електронний список учасників, створювати календар занять, виставляти оцінки учасникам та інше. Для установки програмного забезпечення необхідний персональний комп'ютер, який не входить до складу тренажера.
2. Масо-габаритний макет пістолета і автомата з лазерним цілевказівником. Звичайно ж, додатково можна змінювати кількість і тип знаряддя.
3. Проектор на основі світлодіодно-лазерного проектора Casio. У стандартну комплектацію підібрано такий проектор, тому що він не вимагає обов'язкового сервісного обслуговування і заміни ламп протягом 20 000 годин.
4. Проекційний моторизований екран, шириною 2,4 метра.
5. Камера з інфрачервоним фільтром, яка зчитує з екрану інформацію про проведені пострілів.
6. Необхідні кріплення і кабелі передачі аудіо-відео сигналу.

Переваги використання інтерактивної тиру в порівнянні зі звичайним тиром очевидні. По-перше, він набагато безпечніший. По-друге, витрати на витратні матеріали значно знижуються, тому що більше не потрібно купляти додаткові матеріали (мішені, патрони). Лазерний тир компактний і мобільний. Його можна швидко розібрати і зібрати, він не вимагає спеціального приміщення для ведення стрільби.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі інтерактивного тиру, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами Ви можете купити лазерний тир у Вінниці або замовити доставку стрілецької тренажера в будь-яке місто України.

Кількість вправ:
7
Сфера застосування:
  • Для професіоналів
Яскравість проектора:
від 3000 ANSI люмен
Ширина екрану:
від 2 м
Вид МГМ:
Пістолет та автомат

Не знайдено дописів

Написати відгук