(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Лазерный тир для образования

Лазерний тир "Захисник Вітчизни"

ZO
 
44107 грн
+

Інтерактивний лазерний тир «Захисник Вітчизни»


Інтерактивний лазерний тир "Захисник Вітчизни" призначений в першу чергу для навчання навичкам стрільби учнів навчальних закладів, має базову конфігурацію і основні види вправ та повністю відповідає вимогам курсу стрільби зі стрілецької зброї. 

У комплект стрілецького тренажера для шкіл та вузів входять такі елементи:
1. Програмне забезпечення "Захисник Вітчизни", яке складається з 4 базових вправ з різними типами мішеней. При виборі вправи для стрільби Ви можете налаштувати відстань до мішеней, погодні умови, час доби, а також кількість учасників, що одночасно стріляють. ПЗ дозволяє імпортувати електронний список учасників, створювати календар занять, виставляти оцінки учасникам та інше. Для установки програмного забезпечення необхідний персональний комп'ютер, який не входить до складу тренажера.
2. Масо-габаритний макет пістолета з лазерним цілевказівником. Звичайно ж, додатково можна змінювати кількість і тип знаряддя.
3. Проектор на основі світлодіодно-лазерного проектора Casio. У стандартну комплектацію підібрано такий проектор, тому що він не вимагає обов'язкового сервісного обслуговування і заміни ламп протягом 20 000 годин.
4. Проекційний екран ручного типу, шириною 2 метри.
5. Камера з інфрачервоним фільтром, яка зчитує з екрану інформацію про проведені пострілів.
6. Необхідні кріплення і кабелі передачі аудіо-відео сигналу.

Переваги використання інтерактивної тиру в порівнянні зі звичайним тиром очевидні. По-перше, він набагато безпечніший. По-друге, витрати на витратні матеріали значно знижуються, тому що більше не потрібно буде купляти додаткові матеріали (мішені, патрони). Лазерний тир компактний і мобільний. Його можна швидко розібрати і зібрати, він не потребує спеціального приміщення для ведення стрільби.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі інтерактивного тиру, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами Ви можете купити лазерний тир у Вінниці або замовити доставку стрілецького тренажера в будь-яке місто України.

Кількість вправ:
4
Сфера застосування:
  • Для учбових закладів
Яскравість проектора:
від 3000 ANSI люмен
Ширина екрану:
від 2 м
Вид МГМ:
Пістолет

Не знайдено дописів

Написати відгук