(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Мобильный мультимедийный комплекс

Мобільний мультимедійний комплекс

 
50380 грн
+
Пересувний мультимедійний комплекс для навчального закладу або офісу

Мобільний мультимедійний комплекс призначений для проведення ділових презентацій і нарад в переговорних кімнатах або інтерактивних занять у вищих навчальних закладах і розрахований на швидку установку і експлуатацію комплексу в різних приміщеннях, завдяки спеціальному пересувному кріпленню.

Даний комплекс має просунутий функціонал і розширену конфігурацію*, до складу якої входить інтерактивна дошка, короткофокусний мультимедійний проектор, спеціальна мобільна стійка і цифровий кабель передачі відеосигналу необхідної довжини. Сенсорні датчики інтерактивної дошки в цьому випадку здатні реагувати до 10 одночасних дотиків пальців рук або маркерів з підтримкою функції multitouch, а мультимедійний проектор оснащений короткофокусним об'єктивом і досить високою роздільною здатністю, що дозволяє проводити часті презентації або лекції на високому рівні.

Принцип роботи мультимедійного комплексу досить простий: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою проектора на поверхню інтерактивної дошки, яка зчитує координати точки при зіткненні з нею і передає їх на той же комп'ютер, що робить екран робочого столу сенсорним і досить великим для навчальної аудиторії або офісу.

За допомогою пересувного кріплення можна з легкістю збирати та перевозити з місця на місце мультимедійний комплекс, що дасть змогу використовувати переваги інтерактивних технологій у різних приміщеннях і коли це необхідно.

* для роботи комплексу буде потрібно додатково персональний комп'ютер