(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Мобильный мультимедийный комплекс

Мобільний мультимедійний комплекс ММК-1

MMK-1
 
45 169 грн
+

Мобільний мультимедійний комплекс ММК-1

Мобільний мультимедійний комплекс ММК-1 призначений для проведення ділових презентацій і нарад в переговорних кімнатах або для інтерактивних занять у вищих навчальних закладах і розрахований на швидку установку і експлуатацію комплексу в різних приміщеннях, завдяки спеціальному пересувному кріпленню.

Даний комплекс має просунутий функціонал і розширену конфігурацію*, до складу якої входить інтерактивна дошка, короткофокусний мультимедійний проектор, спеціальна мобільна стійка і цифровий кабель передачі відеосигналу необхідної довжини. Сенсорні датчики інтерактивної дошки в цьому випадку здатні реагувати до 10 одночасних дотиків пальців рук або маркерів з підтримкою функції multitouch, а мультимедійний проектор оснащений короткофокусним об'єктивом і досить високою роздільною здатністю, що дозволяє проводити часті презентації або лекції на високому рівні.

Принцип роботи мультимедійного комплексу досить простий: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою проектора на поверхню інтерактивної дошки, яка зчитує координати точки при зіткненні з нею і передає їх на той же комп'ютер, що робить екран робочого столу сенсорним і досить великим для навчальної аудиторії або офісу.

За допомогою пересувного кріплення можна з легкістю збирати та перевозити з місця на місце мультимедійний комплекс, що дасть змогу використовувати переваги інтерактивних технологій у різних приміщеннях і коли це необхідно.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі мультимедійного комплексу, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити мультимедійний комплекс в Вінниці або замовити доставку проектора в будь-яке місто України.

* для роботи комплексу буде потрібно додатково персональний комп'ютер

Тип елементу:
Мультимедійный комплекс
Сфера застосування:
  • Для офісу
  • Для учбових закладів
Вид проектору:
Ламповий від 3000 ANSI люмен
Кабель:
HDMI - 10 м

Не знайдено дописів

Написати відгук