(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Мультимедийный комплекс для школы

Мультимедійний комплекс для школи

 
26391 грн
+

Стаціонарний мультимедійний комплекс для школи

Мультимедійний комплекс призначений для проведення інтерактивних занять і уроків в початкових класах та дошкільних навчальних закладах і розрахований на стаціонарну установку і експлуатацію в одній аудиторії.

Даний комплекс має спрощений функціонал і базову конфігурацію*, до складу якої входить інтерактивна дошка з настінним кронштейном, мультимедійний проектор з кріпленням під стелю і кабель передачі відеосигналу необхідної довжини. Сенсорні датчики інтерактивної дошки в цьому випадку здатні реагувати лише на одне або кілька торкань і часто не підтримують функцію multitouch, а мультимедійний проектор оснащений стандартним об'єктивом і має не високий дозвіл, але на початковому етапі цього абсолютно достатньо для проведення цікавих і динамічних занять. 

Принцип роботи мультимедійного комплексу досить простий: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою проектора на поверхню інтерактивної дошки, яка зчитує координати точки при дотику з нею і передає їх на той же комп'ютер, що робить екран робочого столу сенсорним ї достатньо великим для навчальної аудиторії.

За допомогою стаціонарного мультимедійного комплексу для навчальних закладів можна не тільки відображати необхідну на екрані інформацію, а й поступово привчати дітей до інноваційних інтерактивних технологій, які істотно допомагають їм у всебічному розвитку.

* для роботи комплексу буде потрібно додатково персональний комп'ютер