(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Мультимедийный комплекс для офиса

Мультимедійний комплекс для ВУЗа або офісу

 
43347 грн
+

Стаціонарний мультимедійний комплекс для ВУЗа або офісу

Мультимедійний комплекс призначений для проведення ділових презентацій і нарад в переговорних кімнатах або інтерактивних занять в висших навчальних закладах і розрахований на стаціонарну установку і експлуатацію в одній аудиторії.

Даний комплекс має просунутий функціонал і розширену конфігурацію*, до складу якої входить інтерактивна дошка з настінним кронштейном, короткофокусний мультимедійний проектор з кріпленням до стіни і цифровий кабель передачі відеосигналу необхідної довжини. Сенсорні датчики інтерактивної дошки в цьому випадку здатні реагувати до 10 одночасних дотиків пальців рук або маркерів з підтримкою функції multitouch, а мультимедійний проектор оснащений короткофокусним об'єктивом і досить високою роздільною здатністю, що дозволяє проводити часті презентації або лекції на високому рівні.

Принцип роботи мультимедійного комплексу досить простий: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою проектора на поверхню інтерактивної дошки, яка зчитує координати точки при дотику з нею і передає їх на той же комп'ютер, що робить екран робочого столу сенсорним ї достатньо великим для навчальної аудиторії або офісу.

За допомогою стаціонарного мультимедійного комплексу для ВУЗа або офісу можна перетворити заняття або нудні семінари, зробивши їх яскравими і гідними уваги присутніх в аудиторії.

* для роботи комплексу буде потрібно додатково персональний комп'ютер