(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Зберегти 4%
Мультимедийный комплекс для школы

Стаціонарний мультимедійний комплекс СМК-1

CMK-1
Рекомендована ціна: 33 604 грн  
32 204 грн
Ви заощаджуєте: 1 400 грн (4%)
+

Стаціонарний інтерактивний комплекс

Стаціонарний мультимедійний комплекс СМК-1 призначений для проведення інтерактивних занять і уроків в початкових класах та дошкільних навчальних закладах і розрахований на стаціонарну установку і експлуатацію в одній аудиторії.

Даний комплекс має спрощений функціонал і базову конфігурацію *, до складу якої входить бюджетна інтерактивна дошка не великих розмірів, мультимедійний проектор з роздільною здатністю 800х600 і стандартним об'єктивом, а також всі необхідні кріплення і кабель передачі відеосигналу довжиною до 10м, чого для початкового рівня цілком достатньо щоб мати можливість проводити цікаві і динамічні занять.

Принцип роботи мультимедійного комплексу досить простий: зображення з персонального комп'ютера або ноутбука передається за допомогою проектора на поверхню мультимедійної дошки, яка зчитує координати точки при дотику з нею і передає їх на той же комп'ютер, що робить екран робочого столу сенсорним ї достатньо великим для навчальної аудиторії.

За допомогою стаціонарного інтерактивного комплексу для навчальних закладів можна не тільки відображати необхідну на екрані інформацію, а й поступово привчати дітей до інноваційних інтерактивних технологій, які істотно допомагають їм у всебічному розвитку.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі мультимедійного комплексу, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити мультимедійний комплекс в Вінниці або замовити доставку проектора в будь-яке місто України.

* для роботи комплексу буде потрібно додатково персональний комп'ютер

Тип елементу:
Стаціонарний комплекс
Сфера застосування:
  • Для учбових закладів
Вид проектору:
Ламповий від 3000 ANSI люмен
Кабель:
VGA - 10 м

Не знайдено дописів

Написати відгук

Подібні товари Подібні товари