sale.proekciya@gmail.com

  (097) 121-16-15              (095) 914-63-81                 

Нулевой клиент vCloudPoint S100

Нульовий клієнт vCloudPoint S100

S100
 
5 023 грн
+

Нульовий клієнт vCloudPoint

vCloudPoint є зареєстрованим брендом компанії Shenzhen Cloudpoint Technology Co., Ltd, яка спеціалізується на наданні інноваційних рішень для підвищення ефективності бізнесу та рівня освіти. Використання обладнання vCloudPoint допомагає скоротити витрати, підвищити безпеку і продуктивність, що дає можливість більше зосередитися на своєму бізнесі або послуги. Вам більше не доведеться витрачатися на закупівлю дорогого устаткування для комп'ютерних класів або офісів.

Нульовий клієнт vCloudPoint S100 є мережевим комп'ютерним терміналом, який дозволяє декільком користувачам одночасно спільно використовувати невикористовувані ресурси центрального комп'ютера. Сигнал від ПК передається за допомогою мережевого кабелю через локальний маршрутизатор. Нульовий клієнт має роз'єм VGA для підключення монітора користувача, харчування і ряд інтерфейсів USB. Потужність центрального комп'ютера підбирається відповідно до кількості користувачів.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі мережного терміналу, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити нульовий клієнт в Києві і замовити доставку в будь-яке місто України.

Производитель:
vCloudPoint

Не знайдено дописів

Написати відгук
Професійний підбір обладнання
Сертифікована продкція