(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Інтернет магазин Proekciya.com.ua пропонує широкий асортимент професійного IT устаткування. При цьому ми не просто продаємо "коробковий" продукт, а спеціалізуємося на наданні готових комплексних рішень у сфері бізнесу, освіти та домашнього користування на базі проекційного і мультимедійного устаткуваннясистем конференц-зв'язку, різних видів інтерактивних систем та інше.
Команда професійних менеджерів і проектантів допоможе підібрати найбільш оптимальне рішення, виходячи з технічних завдань і побажань користувача, а при необхідності організувати установку, налаштування і навчання по використанню придбаної техніки.

На полицях нашого магазину ви зможете знайти: мультимедійні проектори, екрани для проекторів, інтерактивні дошки і мультимедійні дисплеї, системи електронного голосуваннясистеми конференц-зв'язку, а також супутню техніку для проведення презентацій та конференцій на високому рівні. Пропоноване нами устаткування має усі необхідні сертифікати і декларації про відповідність вимогам нормативних документів, а також гарантійні зобов'язання виробників.