(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44

Системи відеоконференцій

Обладнання для проведення відеоконференцій

Система відеоконференцій

Системи відеоконференцій - це рішення для створення відеодзвінків в реальному часі як професійного, так і домашнього призначення. Існують системи відеоконференцій для зв'язку між двома користувачами, а також для групового спілкування і проведення нарад.

Професійні системи відеоконференц-зв'язку часто оснащені апаратними терміналами для обробки аудіо-відео сигналу, поворотною камерою з високою роздільною здатністю, якісною оптикою, мікрофоном або спікерфоном. Для домашнього користування достатньо встановити на комп'ютер чи мобільний пристрій безкоштовне або платне програмне забезпечення, яке буде використовувати ресурси даного девайса і мати відносно не високу якість зображення. Також існують платні хмарні сервіси, що дозволяють створювати групові відеодзвінки з високою роздільною здатністю, використовуючи потужність віддаленого сервера.

Як відображення інформації в системах відеоконференц-зв'язку можна використовувати мультимедійний проектор з проекційним екраном або ж мультимедійні інтерактивні дисплеї.