(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Зберегти 20%
Камера для відеоконференцій Logitech Connect

Камера для відеоконференцій Logitech Connect

CONNECT
Рекомендована ціна: 26 603 грн  
21 283 грн
Ви заощаджуєте: 5 321 грн (20%)
+

Системи відеоконференцій Logitech

Одне з багаточисельних напрямків ТМ Logitech - виробництво обладнання для відеоконференцій. В асортименті продукції присутні конференц-камери, мікрофони і спікерфони.

Елементи відеозв'язку Logitech дозволяють зібрати системи відеоконференцій як для великих приміщень, так і маленьких переговорних кімнат. Устаткування Logitech сумісно з будь-якими додатками для відеоконференцій і хмарними службами.

Конференц-камера Logitech Connect ідеально підходить для малих конференц-залів, переговорних кімнат, а також для переговорів в дорозі. У своєму класі камера вважається однією з найбільш компактних і мобільних. FullHD (1920x1080) камера Logitech Connect володіє 4-кратним оптичним зумом, чудовою оптикою з автофокусом і кутом огляду в 90 градусів без втрати якості зображення. Logitech Connect має вбудовану аудіосистему, яка складається з двох всеспрямованих мікрофонів і динаміка. Також камера оснащена вбудованою батареєю, що перезаряджається, яка забезпечують роботу в режимі відеодзвінків до 3х годин.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі камери для відеоконференцій, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити камеру для відеоконференцій у Вінниці і замовити доставку в будь-яке місто України.
Виробник:
Logitech
Оптичний зум камери:
Якість відео:
1080р30
Аудіо чутливість мікрофона:
3.6 м

Не знайдено дописів

Написати відгук