(098) 934-58-82              (095) 914-63-81                 (063) 120-98-44
Зберегти 9%
Камера для відеоконференцій Logitech MeetUp

Камера для відеоконференцій Logitech MeetUp

MEETUP
Рекомендована ціна: 36 404 грн  
33 184 грн
Ви заощаджуєте: 3 220 грн (9%)
+

Системи відеоконференцій Logitech

Одне з багаточисельних напрямків ТМ Logitech - виробництво обладнання для відеоконференцій. В асортименті продукції присутні конференц-камери, мікрофони і спікерфони.

Елементи відеозв'язку Logitech дозволяють зібрати системи відеоконференцій як для великих приміщень, так і маленьких переговорних кімнат. Устаткування Logitech сумісно з будь-якими додатками для відеоконференцій і хмарними службами.

Конференц-камера Logitech MeetUp ідеально підходить для малих конференц-залів і переговорних кімнат. Камера Logitech MeetUp має високоякісну оптику прімум-класу з роздільною здатністю FullHD (1920x1080), 5-кратний оптичний зум і кут огляду в 120 градусів. Крім цього Logitech MeetUp забезпечена вбудованою аудіосистемою, яка складається з трьох всеспрямованих мікрофонів і динаміка. Завдяки перерахованого функціоналу якість формування зображення і звучання буде на гідному рівні.

Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви не впевнені у виборі камери для відеоконференцій, звертайтеся до наших фахівців, і вони нададуть Вам професійну консультацію. Після спілкування з нашими менеджерами, Ви можете купити камеру для відеоконференцій у Вінниці і замовити доставку в будь-яке місто України.
Виробник:
Logitech
Оптичний зум камери:
Якість відео:
Ultra HD 4K
Аудіо чутливість мікрофона:
2.4 м

Не знайдено дописів

Написати відгук